» Poradna » Web a internet

Wifi přijímač

Ahoj.potřeboval bych poradit jsi sestavit internet v práci..Jezdim v Německu po řece a není zde zřízeny žádný wifi přijímač. Je tu pouze mobilní router který chytá jen když zrovna může a má slabý dosah.Ma představa je, pokud je to možné.koupit nějaký přijímač, zaplatit si nejakeho poskytovatele který je na území německá Holandska a belgie. A strčit tento přijmac do routeru.Jak by jste to vyřešili prosím?děkuji

Odpovědi na otázku

Neřešíš wifi přijímač, ale USB modem pro telefonní kartu (mobilní data) + nejspíš nějaký nový wifi-router, který takový USB-modem podporuje.

Načo USB modem? Nestačí router s podporou xG?

To zni skoro jako prace pro Mikrotik LtAP mini. Ale osobne to vyzkousene nemam.

Co to je za guláš?sestavit internet v prácijezdim v Německu po řecekdyž zrovna může a má slabý dosahPokud chceš mobilní internet pro další zařízení tak:1. né moc ideální řešení - nasdílet Internet z mobilu HotSpot2. pořídit mobilní GSM modem - příklad:https://www.o2.cz/osobni/internet-a-tv/tp-l... !!! Na území Německá Holandska a Belgie nebude stejný operátor, tudíž počítat s roaming daty.

1. vymeniť router za lepší. Ak kadejaký mobil chytá dobre 3G/4G, tak router s väčšou anténou musí ešte lepšie. Len neviem aké mobilné antény zvyknú mať také routery2. ak by si mal 1 SIM, napr. DE, môžeš migrovať, ale nie neobmedzene, lebo roaming má limity

Třeba Huawei E5573 má 2xTS9