» Poradna » Počítačové sítě

WiFi přijímač-Lenovo e535

Zdarec, ntb mi přestal vyhledávat WiFi, k internetu se lze připojit pouze přes ethernet, což je nepohodlné. Předcházelo tomu, že to házelo síť do stavu "omezeno" , tak jsem to restartoval a teď už to WiFi ani nevyhledává. Vi někdo co s tím? Může to být vyple v BIOSu?

Odpovědi na otázku

No nemam ntb Lenovo, ale desktop bednu H50-50 a tam to po dvou letech zaclo taky blbout to wi-fi, napred zacal kolisat signal, pak to hazelo omezenou sit. Pomohlo az preinstalovani ovladace, ale po pul roce se to vratilo zpet, tak jsem se nas**l a koupil si wifi Fritz Wlan USB Stick a mam klid

Diky za reakci. Taky už je to právě po druhé. Zkusím preinstalovat ovladač, pokud nepatří nepomůže tohle, tak taky budu muset koupit něco podobného.

Odkial si nahraval ovladac pre tu wifi ktora fungovala?

Nepozname model zariadenia ano verziu OS. U Windows 10 vsak casto vidiet problem s nefunkcnou wifi, kde treba skusat odinstalovat z Device managera vratane ovladacov, stiahnut a nainstalovat novy/starsi ovladac. Medzi tym restartovat atp.Ak sa jedna o Windows 10, tak to tipijem na tento problem.Naposledy som toto vyriesil instalaciou starsich wifi ovladaco a zakazanim Windows Update, aby aktualizovali ovladace.

Jedna se o Win8.