Wifi nvr kamerovy systém a zapojení online

Dobrý den,Zakoupil jsem tento nvr kamerovy systém a myslel jsem, že jej připojím na domácí router podobně jako připojuji mobil ale není tomu tak. https://www.google.com/urlZákladna se propojuje s kamerami automaticky ale základnu s routerem propojit neumím. Chtěl bych to propojit bez kabelu. Nevím jestli to vůbec jde bez kabelu propojit.Napadla mě jediná možnost, že musím koupit access point.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Trocha OT: na co ma ten kamerovy systém sluzit?Ked na ochanu objektu, tak si uvedom ze dnes aj ten primitivny zlodej ma rusicku Wifi signalu a kamery Ti odstavi prv, nez ho zaznamenaju.

Asi tak, kamery přes WiFi jsou jako zabezpečení k ničemu.

Kamery nebudou sloužit jako zabezpečovací ale jako kontrolní. Mám malinkou restauraci v níž mám router a wifi zdarma. Ještě před restaurací mám mini zahrádku na sezení a ještě na té zahrádce prodávám zmrzlinu vlastní výroby. Jenže mám problém se zaměstnanci. Buď brigadnikum od zmrzliny schází peníze nebo zmrzlina. Já jim nemohu stát za zády 24h denně a hlidat je. Proto potřebuji zprovoznit tyto kamery. Nemohu táhnout nikde zbytečné kabely a myslel jsem si, že hlavní jednotku propojím s routerem bez kabelu ale nějak se mi to nedaří..