» Poradna » Web a internet

Wifi na hory

Dobrý den potřeboval bych na týden wifi ( jedu na hory) nejlépe neomezeny tarif nevíte/nemáte nějaké zkušenosti kde si ho opatřit nejlépe i s modulem nebo usb Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Na chatě možná bude, když ne tak si aspoň užiješ pobyt, kvůli hraní her na mobilu na ty hory snad nejedeš.

na chatě nebude. Ja jsem chtěl poradit kde se to da sehnat ne zase naky moudry odpovědi

Psát a číst umíš, tak si sháněj sám.

Tak si zabal do krosny svůj domácí router a zapoj si ho tam. Wifi budeš mít jen pro sebe...

Mám obavu, že žádný provider ti není schopný poskytnou internet na týden. A jak už zde bylo uvedeno, tak v tomto případě se max spolehnout na wifi daného ubytovacího zařízení. Ale z mojí zkušenosti se většinou jedná o jeden velký trik na hosty. Heslo uvedené na papíru "ubytovací podmínky" sice ve většině případů fungovalo ale i nějakém připojení nemohlo být ani řeči.

Tam žadna wifi neni plal jsem se

Je ta chata vubec pokrytí signálem operátora ,aspoň LTE?

to pravě nevím Kde to mam zjistit operátor O2 family

každý operátor má někde mapu pokrytí mobilním internetem. Zkus pohledat.

Dik za radu

Ale stejně té mapě nevěř. Vesměs bývá pokrytí hor na úrovni GPRS. Když se připojíš na něco rychlejšího, tak s hrůzou zjistíš, že jsi v Dojčlandu.

Neomez

Neomezený internet ti žádný operátor přes mobilní síť nedá a už vůbec ne na týden...