Wifi na Bluetooth

Mám smartphone s op systémem Windows mobile. Bohužel nemá integrované wifi. Doma se s ním mohu připojit na web přes bluetooth a PC. což je ok. Když jsem někde mimo, kde je volné wifi, rád bych se dostal na web také. Vím, že jsou wifi karty do SD i miniSD slotu tím se ale připravím o paměťovku a navíc bych musel neustále měnit paměťovku a wifinu mezi sebou.
Existuje "něco" externího (jako jsou GPS přijímače co komunikují přes bluetooth) co by převádělo wifi signál na bluetooth? Trošku jsem hledal, ale nic jsem nenašel. Tak snad je tu někdo schopnější.

Odpovědi na otázku

taky jsem nic nenašel

neexistuje... bohuzel bluetooth je uplne jina technologie nez WiFi i kdyz pracuji na podobnych frekvencich.

Existuje, ale muselo by zvládnuť to isté čo domáce PC. Teda mohlo by to byť napríklad PDA s WiFi a BT ktoré je schopné vytvoriť PAN na pripojenie iného zariadenia cez BT. Ohľadne ceny je tým pádom jasné že jeho existencia je nepodstatná.