Wifi mouse keyboard ,standartni mys s klavesnici pres wifi

Zdravimjde nejak standartni klavesnici mys prepojit na wifinapada me wifi usb hub ale ten nemuzu sehnat (driv ho mela treba alza)pak mam doma jeste wifi router,ze bych ho spojil s nejaky ethernet usb adapteremna to by asi musel byt i nejaky ovladac do kompanebo koupit tohlehttps://www.banggood.com/SSK-SW001-Smart-Wireless-... neni to jen na prenos dat ?

Odpovědi na otázku

Akosi nechápem.Ty chceš štandardnou klávesnicou a myšou (USB) - vraví sa im aj hlúpe klávesnice - cez USB hub a INTERNET ovládať počítač - to akože na diaľku?Buď si robíš srandu, alebo si natvrdlý.

Opravujem INTERNET - správne WiFi? A doplňujem - štandardná klávesnica myš (nemyslím BT sady) totiž NEMAJÚ žiadny širokopásmový vysielač/prijímač - majú len pár odporov, čipov, spínačov, snímačov.

K čemu to proboha má být? To je tak nemožné koupit bezdrátovou klávesnici a myš? Jsou o sety s jedním donglem do USB.Jinak "krabička", která je určená pro připojení disků do USB, opravdu nebude umět USB klávesnici a myš.