» Poradna » Web a internet

Wifi modem

Dobrý den, jsem laik a stěhuji se do svého bytu.Chtěl bych se zeptat pokud si na UPC zařídím internet a dostanu ten jejich Prémiový Wi-fi modem a budu používat Notebook (z místa na místo) a dva mobily na tento internet je možné kabelem propojit ještě PC s tím modemem? Má to vliv na kvalitu signálu ? Děkuji moc za odpovědi a přeji přijemný večer

Odpovědi na otázku

Vše lze dohledat na stránkách UPChttps://www.upc.cz/internet/doplnky/zarizeni...

PC kabelem muzes pripojit, vliv na kvalitu signalu to mit nebude. Rychlost pripojeni ovlivni to jak budou ostatni zarizeni stahovat data.

"stěhuji se do svého bytu". ked Ti ide o pripojenie na Wifi, ťak nezalezi od providera, ale od umiestenia wifi routra v ramci obytnej zony.Mozes mat super hyper providera a Wifinu kdesi na chodbe v skrini, a cbudes mat problem.Nepises, ci si (budes) na okraji obce, alebo v zarusenenej bytovke ,