» Poradna » Počítačové sítě

WiFi karta BroadCom v notebooku nemůže nalézt v dosahu žádnou síť přestože jich je několik!

Zdravim,nesetkal se nekdo s problemem s kartou Wifi od fy. Broadcom, ktera je v (tusim) PCI slotu (PCIMCIA to neni urcite) v notebooku?Vse se ve Windows XP tvari OK, jak ovladace (original Windows podepsane), tak i ovladaci utilitka...Problem je, ze Windows i utilita hlasi neustale, ze v dosahu neni zadna sit plus ta utilitka, ze neni povoleno radio (kdyz dam ze chci povolit - hned vyleti hlaska ze radio neni povolenoPritom v dosahu je minimalne jedna sit a to ma domaci, kdy je WiFi (muj ISP) pripojen na Wifi Router StraightCore a odtamtud bych mel chytat signal (router je od notebooku 4 metry pres sadrokarton, ruseni neni mozne)...Vypada to snad jakoby to chtelo jeste neco povolit nebo neco v tom smyslu na karte v notasu - AiroPeekNX mi pise, ze musi install custom driver, ale vyzkousel jsem vsechny dostupne ovladace pro wifi kartu Broadcom a ve winXP to vzdy vse jelo OK.Nesetkal jste se s tim nekdo?P.S. konfiguraci routeru to byt nemuze, (snad), ten mi nastavoval technik od ISP...

Odpovědi na otázku

Mám úplně stejný problém - Broadcom 802.11g v NTB, chová se to úplně stejně. I když je wifi zapnuté, nenajde žádnou síť (druhý ntb je najde v pohodě).Nevíte někdo co s tím?

pokud vim tak tam by melo bejt jeste nejaky nastaveni v BIOSu (SETUPU), kde se wifi povoluje, alespon u dellu to tak je