» Poradna » Počítačové sítě

WIFI karta ATHEROS a Power saving mode v notebooku

Cauko mam notebook asus X51L, a tu ked zapnem notas na el.siet a zapnem wifi vsetko ide super. Ked ale
zapnem notas na baterku tak wifi zacne blbnut, a vtedy mam nastavene wifi na karte na normal, ked vypnem tak
ide normalne net. Ale nechcem aby wifi bralo tolko energie. Kde moze byt chyba aby to fungovalo aj ked je na
normale alebo na maxime

Odpovědi na otázku

Ked do auta nenatankujem benzin, zacne blbnut. Ale nechcem aby auto bralo tolko beniznu. Kde moze byt chyba, aby to fungovalo aj bez benzinu alebo s benzinom