» Poradna » Web a internet

Wifi kamera

Mam wifi kameru a potřeboval bych s ní monitorovat zahradu.V manualu napsano stáhnout si program pro android V380 pro.Po naistalovaní do telefonu a pripojení k wifi síti vse funguje v pohodě,ale ja potrebuji obraz pozorovat z webového rozhraní(prohlížeče) a vůbec nevím jak toto nastavit.Ip adresu kamery znám,ale te tak vsechno.Nevíte někdo jak na to?Díky

Odpovědi na otázku

A co se stane, když napíšete tu IP adresu do adresového řádku webového prohlížeče v počítači?

stránka nenalezena

1) laciné šmejdovní kamery vůbec nemusí mít webové rozhraní, noname Číňani dnes všechno tlačí přes aplikace. Co to je za kameru? To jsi asi měl napsat jako první, "WiFi kamera" není žádný typ kamery2) jak víš, jakou IP adresu máš zadávat?

Máš v celku pravdu.Jedna se o číský vyrobek.Vím,že se nejspiše jedna o totalní smejd,ale jako uplne jednoduchou ochranu zahrady,jsem myslel,ze to stací.Výrobek oznacení A9.Ip adresa zjistena po pripojení na její ssid pres ip skener.

ja mam na zahrade ubiquiti unifi video, 3 kamery, nahravanie do PC, mozem to pozerat aj na antarktide, v telefone, pc... Wifi kameru by som principialne nechcel, lebo tak ci tak ju musis napojit kablom do elektriny a to rovno mozes naojit na POE = 1 kabel tak ci tak. Zial ubiquiti nerobi kamery s SD kartou, takze sa pozri do ponuky Hikvision, jednu peknu kamerku si kup a nebudes mat problemy..

Tak v tom případě kamera zjevně webové rozhraní nemá.