» Poradna » Web a internet

WiFi hotspot

Zdarec, prosim vas, chtel bych se zeptat, zdali lze vytvorit wifi hotspot z notebooku(w7) , ktery je k siti pripojen pres sitovy kabel, ktery vede do zasuvky ve zdi. Diky borci, uzivejte den.

Odpovědi na otázku

Ano.Windows 7 to ale v základu neumí, potřebujete k tomu nějaký program, viz google.

Absolutni bullshit !!! win to umi, jen se musi vedet jak a naprosto nativne bez programu!!

jj. vytvoř novou Ad-hoc síť

Souhlas, toto je opravdu nejjednodušší řešení jak si založit svůj vlastní hotspot :) . Zde přikládám zástupce, díky kterým lze hotspot snadno zapínat a vypínat https://uloz.to/!xFEq5Z6ny/hotspot-rar .

dalsi alternativa, pokud mas NB od HP, tak je tam na to aplikace primo od HP

zap:@echo offnetsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=nazovsiete key=heslo1234netsh wlan start hostednetworkvyp:@echo offnetsh wlan stop hostednetwork