» Poradna » Mobily

Wifi hot spot z mobilu

Ahoj,existuje nějaký tlačítkový mobilní telefon, který umí vytvořit wifi hot spot pro práci s tabletem?Díky.

Odpovědi na otázku

No nějaká nokie E.. , které umi Javu a wifi. Tak si tam stačí stáhnout. Joiku hotspot..

Díky moc , už jsem si podle Vaší rady nějaké telefony předvybrala .

Lenova běžně - tím chci říct že i Android to v pohodě umí

TLAČÍTKOVÉ LENOVO !!!!A Ty kritizuj !!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak to jsi viděl málo.... I tlačítkové telefony Lenovo se dají najít...

Jelikož tlačítkové Lenovo by mne nenapadlo vyhledávat ani ve snu,uznávám,že jsem toho teda viděl málo...