Wifi hardware

ahoj, pouzivam wifi klavesnici a mys,ale cas od casu se stane, ze prestanou reagovat, takze nezbyva nez usb udpojit a zase pripojit a zase jedou bez problemu. cim to? kde je spatne nastaveni? mam win7 a max vykon. diky,paja

Odpovědi na otázku

Záleží kde máš vysílač .. Doporučím ti ho natáhnout pod monitor , aby byl dobrý kontakt na klávesnici a myš. A toto se i někdy stává, je to tedy běžné :)

Dik,ja myslel,ze mam nekde nastaveny nejaky usporny rezim,ktery nemuzu nasjit. Tak je to asi normalni...:) DIK

Jak vypadá "wifi klávesnice a myš"? Nějak si to nedovedu představit, nebyla by hanbatá fotečka?

Jo,pokud se vyfotis v zrcadle u klaviruhttp://cs.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi - jinak scihni tohle.....

Tak jsem to občíhal, ale stále mi to nedává smysl! Co mají bezdrátové klávesnice a myši společného s WiFi?!

Wifi neni jen pripojeni k internetu, ale oznaceni pro bezdratove pripojeni cehokoli. Wireless znamena - wire-drat, less - mene, takze, bez dratu.a fidelity presnost.

Jako obvykle čvaňháte naprosté nesmysly! Nejlepší ovšem je, že vpravo je tak připomenut ISO/OSI!Podle vašich představ na hranici debility je WiFi i i magnetron v běžné mikrovlnné troubě, vy nádhero!

Vy nadhero, vice nez 20let ziji mimo CR a v anglictine se bezne pouziva vyraz ˇvaj fajˇ pro bezdratove pripojeni. Ale na druhe strane, zadat o radu tady nejakeho odbornika je marne, takze jsem jen predhodil dotaz na ceskem foru. ....A ten magnetofon to asi nebude.....

v šem se Pája mýlí? Wi-fi je opravdu na připjení čehokoli. I sluchátek

Opravdu se domníváte, že "Wireless LAN" slouží pro připojení čehokoliv?! Opravdu se domníváte, že jenom proto, že magnetrony v mikrovlnných troubách čirou náhodou pracují na kmitočtu cca 2,4GHz, tak je můžete připojit k routeru, či na troubě spustit DHCP klienta? Opravdu se domníváte, že Bluetooth je totéž jako WiFi, tj. WLAN? RC modely jsou snad také WiFi?

Ten kmitočet mikrovlnných trub nevyšel náhodou, ten je zakotvený v mezinárodních předpisech.

ano, domniváme, tak např. Samsung VG-KBD1000/XU, Wi-Fi klávesnica a viděl jsem taky wifi sluchátka. A to, ze mikrovlná trouba ma frekvenci 2,4 GHz neznamená, že sa dá připojit k Internetu (routeru). Přece frekvence sama o sobě neznamená nic

Samsung VG-KBD1000/XU, "Wi-Fi klávesnice" používá Wireless Bluetooth 2.1, takže opět výstřel vedle.http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-audio-vide...

Bluetooth (bezdrátový RS232 jak zamýšlel Ericsson) != WiFihttp://www.samsung.com/cz/consumer/tv-audio-vide... Je tedy magnetron v mikrovlnce WiFi?!

Tak co, hodinky nebo holínky, jaký je v tom rozdíl? Žádný, obojí se natahuje.

Tak tady si někdo plete wifi a wireless že ano? No dalsi komentar netreba, o wifi sluchatkach a mysi si muzete nechat zdat jen vlhke sny. Ale chapu ze tazatel jen nepresne urcil problem,,ale s wifi to URCITE nebude. Howgh

Třeba je to tím, že právě zvyšuješ výkon wifi a tím si zahlcuješ zařízení bluetooth. Myš i klávesnice totiž nejsou wifi, ale BT.

Některá německá mikrovlnná pojítka za války asi byla také WiFi ...A dokonce i některé radary jsou asi též WiFi...(ironie)Co se týče MW, pak k tomu kmitočtu došli experimentálně zároveň V USA i v SSSR v 50. letech.

Chyba je najskor v ovladaci. Tiez sa mi obcas stane, ze USB wifi prestane reagovat a nestaci len wifi vysunut a zasunut. Je nutne pocitac vypnut, odpojit od elektriky, vysunut wifi, zapnut pocitac, pockat az nabehne system a znovu zasunut kluc. Este, ze sa to stava raz za pol roka, inak by som to wifi rozdupal.

Stará metoda vystoupit-nastoupit.

Dohady jako blázen,co takhle žárovka.Jo a existuje i domovní zámek přes wifi,stačí číst.http://cdr.cz/clanek/lifx-znovuzrozena-... http://www.svetandroida.cz/lockitron-zamek-budoucnos...

Ano, ale to jsou zařízení, která se připojí přes wifi do sítě a jdou přes ni ovládat. Ale nevidím jediný důvod, proč bys myš nebo klávesnici připojoval do sítě.

Souhlas,pokud by v tomto případě nebyl přístup na síť,pak je takové zařízení k notebooku k ničemu.Proto je třeba přímá komunikace.O..K.

Ano existují, ale jsou poměrně vzácné a Pája ji určitě nemá, protože wifi příslušenství nemá USB receiver (jsou přeci připojené přes wifi takže ho nepotřebují) a Pája se zmiňuje, že ho vytahuje z USB.