» Poradna » Počítačové sítě

Wifi anténa, router

Dobrý den
Mám doma router (bez wifi) a propojení do třech počítačů. Mám nově i notebook a chtěl bych se zeptat jestli stačí koupit jen nějakou anténu nebo se musí koupit celý nový wifi router? Poradíte mě nějaké druhy a typy a čemu se radši vyhýbat? S wifi sem se ješfě nesetkal tak omluvte stupiditu tohoto dotazu. Díky

Odpovědi na otázku

Lze zakoupit tzv. access point (AP) s možností připojení přes konektor RJ45, který by se napojil do stávajícího routeru, ale cenově to asi nebude o moc levnější než router (samozřejmě záleží taky na typu stávajícího připojení, které ovlivní výběr routeru).