» Poradna » Počítačové sítě

Wifi a časté výpadky a UBS

Dobrý Den Už nějakou dobu řešim problém s wifi ( od vánoc 2018 ) . Wifi stále vypadáva myslím ,že převažně při stahovaní ze školních stranek, uložta nebo slunečnice .Zkoušel jsem udělat ruzné věci přeinstalce ovladaču win10 + nastavení na win 7.8.Vyměnil jsem taky router za Zyxel 418N . Nastavení pásem nastavení rozhasu...20/40 , nebo změna kanálu . Taky jsem si hrál i CMD ,ale v tom jsem amater a nedokazal jsem tam udělat nic extra :p.Zkoušel jsem nastavit i USB ruzné tools a tak .Všiml jsem si ,že při odpojení wifi se taky odpojí myš ,proto jsem zkoušel na 2 měsíce i změnu myši ,ale boužel zase nic .Proto prosím všechny dobré duše o nějakou rakci .Hezký Den

Odpovědi na otázku

Jednotka GPU: GeForce GTX 1060 6GBProcesor: AMD FX(tm)-6300 Six-Core ProcessorPaměť: 8 GB RAM (7.95 GB RAM využitelná)Aktuální rozlišení: 1920 x 1080, 60HzOperační systém: Microsoft Windows 10 Home Dodatek toto je muj PC . Ta 1060 6GB je tam naschvál .

Ako funguje tvoja domaca wifi sa najlepsie otestuje tak, ze si pripojis do routra dalsi pocitac pomocou LAN, nieco nazdielas a budes cez wifi stahovat. Ak to bude vypadavat, mozeme pokracovat v dalsej analyze problemu kde by este mohla byt chyba.Inak pri wifi byva podstatne napisat aky mas signal a cez kolko stien ten signal ide na router.

Dobrý denRouter má stabilní ping mezi 18 - 38 .Toto jsem již zkoušel a přes kabel nevypadlo :(Myslíte ,že by mohl mít nato vliv USB adapter TL-WN722N v1 . Mám občas takový pocit ,že může za problémy on ,ale má nejnovější ovladače ,tak už nevím ,kde by mohl být problém :)