» Poradna » Web a internet

Wifi a adresa IP

Dobrý den,3 dny jsem měla odpojený internet - od provozovatele. Dnes jsem ho nechala znovu zapojit a funguje pouze, když se připojím přes kabel k pc. Wifi nejde a píše to následující: - adaptér připojení k místní síti nemá platnou konfiguraci protokolu ip- pomocná služba protokolu IP není spuštěnaV centru síťových připojení je napsáno - připojeno - zároveň však Neznámá síť (veřejná síť). Bohužel jsem v tomto ohledu naprostý laik, budu proto ráda, pokud mi někdo poskytne radu. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ivanko, nejlepší radu k tvému dotazu ti poskytne překvapivě tvůj provozovatel

Providera domácí wi-fi absolutně nezajímá. (internet po kabelu jde - tím to pro něho končí).Je třeba wi- fi síť znovu nakonfigurovat!

no a k tomu je najistejší spôsob asi pre laika jednoducho reset routra. následne nastaviť podľa manuálu k routeru

Děkuji, pomohl reset routeru a nové nastavení.