Wifi + Bluetooth základní deska

Ahoj, rozhoduju se, že si připlatim za základní desku, která má v sobě už Wifi a Bluetooth. Trošku mám ale obavy, že pokud PC bude zavřenej ve stole, že nebude mít Wifi či bluetooth dosah. Má s tim někdo zkušenosti?Nebo koupit klasiku desku + adaptér Wifi do USB??Dík

Odpovědi na otázku

No uplne nejlepe pro klasicke stolni (v tomto pripade doslova) PC zadnou wifi a pripojit do site kablem

Kabelem to řešit nelze.

Výmluvy, jen se to řešit nechce. Všechno jde. A fakt nemůžeme vědět, jak se bude nějaká Wi-FI (každá je jiná) chovat ve stole (každý je jiný) v neurčité vzdálenosti od neurčitého routeru v neurčitě zarušené oblasti.

No dobre, rozporovat vam to nebudu. V tom pripade bych pouzil externi zarizeni ktere lze lepe umistit kuli prijmu signalu.

Pokud dáš router hned k PC, tak by to chodit mohlo. Denně tu je bambilion lidí, kteří mají úplně prasácky udělanou síť a diví se, že jim to nefunguje. Budeš jedním z nich.

Keby mohol dat router k PC tak by asi nepotreboval wifi a použil by radšej ten kábel 😀Možno by sa to dalo vyriešiť takouto kartou a nepotrebuješ kupovať kvôli tomu drahú desku https://www.czc.cz/gigabyte-gc-wb1733d-i-bt-...

To taky bylo psaný s nadsázkou, protože cokoliv jinýho u počítače pod stole fungovat nebude, ani anténka na stole ne. Teda pokud chce normální stabilní internet.

tuhle kartu jsem kupoval, protože jsem měl dočasně PC v ložnici, kde LAN kabel není a nebude. AC Wifi (3x3 2,4GHz, 2x2 5GHz) mám v patře, signál jde minimálně přes jeden strop (dřevo+ škvára) a 2 stěny (plná cihla). Byl jsem rád, když to valilo 144Mbps. Kabel je sice kabel, ale WiFi bych úplně nezatracoval

Ono záleží jak ďaleko bude PC od routra a takisto cez koľko sten pôjde signál.. Pokiaľ z toho miesta kde bude PC sa dokážete pripojiť notbukom ( ak máte možnosť vyskúšať) tak by to malo fungovať ( sú tam aj nejaké recenzie )... V každom prípade by to malo byt lepšie riešenie ako USB wifi