» Poradna » Počítačové sítě

Wifi - Wlan

Zdravím, byl jsem připojený normálně k wifi a nechtěně jsem zapnut WLAN ( v centrum síťových připojení, rozklikl jsem wifi a tam jsem dal nastavení nebo něco takového a uplně poslední věc bylo něco s WLAN tak jsem to zaškrkl, pak na druhý den jsem odpojil wifi a pak ji připojil a zjistil jsem, že se nelze připojit na notebooku na tu moji wifi, wifi jede jak má (s mobilem, nebo s pc se připojím normalně ale na notebooku vedle názvu wifi je křížek v kolečku, když se chci připojit a zadám heslo tak to napíše nelze se připojit k síti :) prosím o radu už nevím co s tím mam dělat ... ( na ostatní wifi se připojím normálně)

Odpovědi na otázku

no pokud jsi byl připojený k wifi,tak by mne zajímalo,jak jsi nechtěně zapnul WLAN ( = Wireless LAN = WIFI ) - pokud jsi byl připojen ,tak už musela být zaplá ... a bez toho,aby jsi nám řekl,co jsi zaškrtl můžeme radit ale bude to jako věštění z křišťálové koule ....napiš co jsi zaškrtl ;)

Ako najrýchlejší spôsob je buď bod obnovenia, ale vyhodiť ovládač a znova ho nainštalovať.

Ideš cez router? Tak prečo más tam Verejná sieť? Daj si - nastav Domáca sieť. Verejná sieť je z vonku a tá je inak kódovaná, má iné prístupové dáta.

Dobrý den,můžete mi poradit jak mám zrušit WPS na svém telefonu .Mám Wifi na počítač od UPC.Zapla jsem WPS na mobilu a nepoznačila jsem si heslo.a nejde mi v mobilu inernet.V nastavení se ukazuje že jsem připojena ,ale chce to heslo,které bohužel neznám.Moc děkuji za radu,jsem starší ročník a tak bych prosila o radu co s tím.Vyměnila jsem sim kartu,restartovala wifi i mobil,nic nepomáhá.Volala jsem na UPC a řekli mi že to je věc kterou musím řešit v telefonu.