» Poradna » Programy

Wifi - Windows XP

Mohl by mi někdo moc prosím pomoci s tím, kde a co mám stáhnout a nainstalovat, abych se mohl přihlásit na wifi? Operační systém: Windows XP Home. Zkoušel jsem už ovladače snad všeho a to přímo ze stránek výrobce...Sony Vaio VGN-FS515B. Přeji krásný večer

Odpovědi na otázku

Ještě dodávám, že se jedná o notebook.

A co to dělá nebo nedělá? Nějaké chybové hlášky? Jak to vypadá ve Správci zařízení?

XP musi byt aspon vo verzii SP2 + patch, idealne SP3 ak chces pouzit WPA2 (standard dnes).a potom ovladac na wifi ktory to podporuje, co by problem byt nemal.

SP2 nieje potrebny ak ma ovladac pre wifi doplnkovu graficku utilitu, ktora nahradza bezdratovy manager z operacneho systemu. V utilite je mozne nastavit aj WPA2/AES.