» Poradna » Windows (a jiné OS)

Widows error 7601

Zdravím,opět po nějaké době se mi stalo že se mi do widel stáhla aktualizace a způsobila "chybu" 7601 tedy problém s nelicencovaným OS, vzhledem k tomu že klasický příkaz SLMGR -REARM, ani odstranění aktualizace KB971033 a souboru slui nepomohlo, tak se obracím sem s prosbou o radu, co dělat? Přeinstalovávat PC se mi teď moc nehodí, "rady" typu "kupci legit windows" si prosím odpusťte, ušetří si tím čas.Předem díky :)

Odpovědi na otázku

A nebo pak ještě tohle https://www.youtube.com/watch

Díky nakonec jsem to vyřešil přes removeWAT, tak snad je zas na chvílu pokoj

OK.