» Poradna » Mobily

Wi-fi

Zdar chci se poptat. Mam Htc One m8 na kterem mi zniceho nic prestala fungovat wi-fi. V mobilu ji v klidu zapnu ale na zadnou sit se mi nepripoji (zadnou sit mi to ani nezobrazi). Zajima me jestli se to da nejak zprovoznit.

Odpovědi na otázku

Servis.

Začni šetřit na nový :) Pokud to nespraví tovární nastavení, jakože pravděpodobně ne, tak s tím nejde nic dělat.

Zkoušel si ten telefon vypnout a zapnout? Servis to asi opraví, ale jestliže tyhle telefony začínají na Heurece za 2900 a recenze na Mobilmánii je z roku 2014, tak silně pochybuji o rentabilnosti takové opravy.

Tohle s velkou pravděpodobností neopraví ani servis, to je prostě vada na základní desce a tam u mobilů není moc co opravovat.