» Poradna » Notebooky

Wi-Fi zmizelo

Na notebooku mi přestalo fungovat wifi. Prostě v nastavení a v dolní liště wifi úplně zmizelo jako kdybych například odpojil wifi přijímač. Dřív zabudované wifi normálně fungovalo - nepomohl by nějaký driver nebo update Windows ?

Odpovědi na otázku

Určitě! A hned začni, jinak se to zhroutí celé.

dobře připojil jsem usb přijímač a v nastevení je nějaká aktualizace tak snad to pude

Nevypnul sis jenom tu wifi-kartu nějakým vypínačem nebo klávesovou zkratkou?Automatické aktualizace ovladačů přes Windows update? Tak tomu moc nevěřím. Aktuální ovladače pro wifi-kartu najdeš nejspíš u výrobce wifi-karty.