» Poradna » Počítačové sítě

Wi-fi zásuvka.

Dobrý den,pořídil jsem si D-Link DSP-W245 Wi-Fi Smart Power Strip (https://www.google.cz/search), mám Zcomax WA-2204A- TX (https://www.google.cz/search), který ale nedetekuje D-Link DSP-W245 Wi-Fi Smart Power Strip.jak Zcomax WA-2204A- TX nastavit? nebo to nezvládne? co by jste doporučily?Děkuji

Odpovědi na otázku

V MyDlink aplikaci jí nevidíš?

Nevidím.

Zvolil jsi v aplikaci "přidat nové zařízení", naskenoval jsi QR kód ze zadní strany zásuvky nebo jsi ho opsal z přiložené karty?

Ano, zvolil jsem v aplikaci "přidat nové zařízení" naskenoval jsem QR kód ze zadní strany zásuvky.

V routeru problém nebude. Wifi zásuvka potřebuje znát název sítě a heslo. Koukal ses do návodu?

Wi-fi prodlužku stačí zapojit do zásuvky, měla by se sama automaticky připojit. Wi-fi je bez hesla.

Nejsou tam i nějaké cizí wifi sítě?

Nejsou.

To je blbost, jak se může sama připojit? Kdyby si byl v paneláku a kolem tebe 30 wifin, tak se připojí na kterou?

V první fázi je nutno nainstalovat aplikaci, v té zvolit Přidat zařízení, naskenovat QR-kód ze zadní strany zásuvky nebo zadat kód z jakési přiložené karty. Pak by se mobil měl spojit přímo se zásuvkou a teprve pak se nastavuje, s jakým wifi-routerem se má zásuvka spojit.Pokud to nefunguje, reset zásuvky (10 vteřin kancelářskou sponkou).

Díky, tak jsem to dělal.

Ano, máte pravdu, musí se vybrat.

Při instalaci podle návodu pomocí telefonní aplikace, na kterém kroku se zasekneš?

Myslim ze sa zasekol na kroku, ze necital navod.

To rozbalil, zapojil a prones "Motóre, startuj!"

Motór konečně naskočil.

Návod jsem čítal.

Nechce se připojit k wi-fi routeru.

Po úpravě nastavení routeru spárováno.Díky všem.