» Poradna » Programy

Wi-Fi z notebooku

Zdravím všechny , hledám nějaký freeware který by mi umožnil vytvořit hotspot Wi-Fi z notebooku. Potrebuju ale aby se dala vytvořit Wi-Fi z notebooku který je připojen na Wi-Fi . Jelikož mám na intru omezeny internet a potřebuji se dostat k určitým věcem na které mě internet nepustí použil jsem VPN které mi to umožní ale potřeboval bych se tam dostat i přes telefon a nemohl jsem nic takového najít. Předem díky za normální odpovědi 😊

Odpovědi na otázku

Skoro vsteky usb wifi adaptery (karty) to dokazu.

Ja hledám ale nějaký program pouze.

ony taky program maju ))

A můžeš mi k němu poslat nějaký odkaz?

No to je tak:jednou wifinou chtas - tou nemoze suscasne aj vysielat!!!!Musis si kupit este dalsi a tu nastavit ako AP, predom si zisti kera to dokaze - anprosta vacistna nmaja tie s antenkou.Namieto usb wifi moze spouzita j bez ny wifi router.Ale asi z toho dostanes rakovinu - to by uz bolo privela ziarenia.Inak mobil mas normlane vypaty a zpanias len ked ides volat alebo ta ozaruje stale?