» Poradna » Ostatní

Wi-fi router se sám restartuje

Zdravím v posledních dnech se mi objevil takový problém a nevím kde hledat chybu. Mám router od poskytovatele internetu (t-m.) Sagemcom 5655AC. K němu je kabelem připojená TV v obýváku a NAS Synology DS112j, přes wi-fi ntb a 2x telefon. Když sleduju filmy co jsou v Času na tv vše běží úplně v pohodě, když koukám na ntb občas se zasekne obraz a běží jen zvuk a když ntb připojím k tv v ložnici tak se po chvilce router sám restartuje.

Odpovědi na otázku

Asi bych zde uživatelům ještě upřesnil:co to je "Času"? (co to je ?)a"když ntb připojím k tv" (jak ?)

Mělo tam být v nasu... A ntb připojím přes HDMI kabel k tv

a to si zistil ako, ze sa resetuje? Inak odporucam do routra pichat len switch a vsetko ostatne do toho switchu..

Nevím jestli restartuje nebo co se mi stane, ale při sledování filmů se film zasekne, protože se se nas i ntb odpojí od sítě a když se podívám na router tak vidím, že se načítá znovu jakoby se zapnul, takže se asi restartoval...

Pokud máš možnost administrace, tak se podívej, jestli nemáš nastavený plán automatického restartování.Pokud to ovšem začalo dělat až poslední dobou (a nic jsi nenastavoval), tak bude problém spíš v zařízení.Pokud pro administraci nemáš oprávnění (modem nastavuje tvůj IPS), pak kontaktuj jeho servis.