» Poradna » Notebooky

Wi-Fi na NTB přestala existovat

Dobrý den,mám na svém notebooku problém a to ten, že je asi něco s mým driverem na Wifi. Zkoušel jsem jej reinstalovat, ale problém přetrvává. Nezobrazuje žádná možnost připojení přes wifi, v nastavení->sítě a internet přestala možnost wifi existovat. Pokoušel jsem se problém vyřešit pomocí https://www.youtube.com/watchAle WLAN Autoconfig v services.msc neexistuje. Nemáte s tím někdo taky zkušenosti?Notebook: Dell G5 15 5587, Wifi: Intel(R) Wireless-AC 9560 160MHz

Odpovědi na otázku

Co je ve správci zařízení? Je tam Neznámé zařízení? Je tam wifi?

Ve správci zařízení ta wifi právě je.

A nemáš ji jen vypnutou přes funkční klávesu? Možná fn+ptrsc/znak wifi ....

Nene, zkusil jsem to, ale nemám, to by mělo být režim letadlo, ne? I tak jsem to zkoušel jak říkáš vypnout zapnout, podívat se jestli není a pořád nic.

Režim letadlo a vypnutí Fn klávesou je něco jiného.

Fn+prtscr jsem stiskl, vypíná a zapíná to režim letadlo.

Nemáš aktivovaný režim Letadlo?Není karta vypnutá nějaký vypínačem wifi (samostatný přepínač nebo kombinace kláves)?Osobně bych dal do laptopu jiný disk a na zkoušku nainstaloval čisté Windows, abych vyloučil HW závadu, ale já mám v šuplíku sbírku disků pro tyto testovací účely.

Letadlo - nemám, zkoušel jsem.Vypínač wifi - wifi prakticky přestala v nastavení existovat, žádný vypínač tam tedy vlastně není.

Zkoušel jsi ve správci zařízení wifi přes pravé tl. odebrat a pak restartovat počítač?

Nezkoušel. Jenom čistě odebrat a restartovat, nic víc?

jo

Zkusil jsem teď, ale pořád to samé. Jinak taková zajímavost, mobilní hotspot tam je, ale když se ho pokusím zapnout, tak se jakoby okamžitě vypne (přepínač), prostě jakoby nejde zapnout.

napsal jsem dlouhou odpoveď která se z nějakýho důvodu nezobrazuje.Takže to napíšu v rychlosti, je potřeba zkusit noťas komplet odpojit od napájení, to znamená vytáhnout napájecí kabel,noťas otevřít a na chvíli odpojit baterii. Pak to zas vše zapojit a zapnout

Ok, zkusím

No a pokud je v háji WiFi modul, tak pořídit do USB WiFi dongle, nebo se připojit kabelem.