» Poradna » Notebooky

Wi-Fi - automatické odpojování

Prosím o pomoc.Mám problém s Wifi v mém počítači. Pravidelně každé cca 2 hodiny se u Wifi zobrazí žlutý trojúhelník s vykřičníkem uvnitř a internet nejde. Aby zase šel, musím počítač od Wifi odpojit a zase připojit. Pak to zase funguje. Je to podle mě problém v počítači. Na jiných Wifi se děje to samé, je jen na té u nás doma. Nevíte někdo prosím co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkoušel jsi aktualizovat ovladače pro wifi? A diatnostiku s opravou? Jestli ne, tak zkus tyhle dvě věci.