Whea uncorrectable error po spuštění videa např. stream.cz

Dobrý den, po spuštění videí ze stránek (stream cz, dvtv, facebook apod.) naběhne blue screen s w. u. e. (bez čisla chyby) a PC se restartuje. Jinak PC pracuje v pohodě a třeba videa na youtube jedou bez problémů. Mám Lenovo IdeaCentre Q180 s W 8,1. Jsem lama a prosím alespoň o přibližnou specifikaci problému a možnosti řešení.

Odpovědi na otázku

Zapomněl jsem dodat, že systém jsem přeinstaloval a chyba přetrvává u všech použitých prohlížečů chrome, mozilla, explorer

Ahoj. Vim ze to uz je delsi dobu, ale vyřešil jsi to nějak. Mám uplne stejný PC a delá mi to tu samou chybu, jen mám upgrade z Win 7 na Win 10. Dřív to nedělalo.Díky, Tom.