» Poradna » Programy

Whatsapp. Tablet + mobil

Ahoj,dá se nějak rozchodit whatsapp na tablebu a mobilu zároveň? Nevim jak to napsat ... Mám na mysli sdílet jedno číslo/účet. V podstatě jde o to, že bych chtěl aby se mi příchozí zpráva objevila na mobilu i tabletu.Díky za radyJura

Odpovědi na otázku

Podle mě to funguje automaticky (tedy pod účtem). Je to stejné jako mail, ten se Ti taky ukáže na všech připojených. Whtsapp moc nepoužívám, ale pokud jsem měl obě zařízení přihlášené, tak mi to chodilo na foun i tablet.

Teď jsem to zkoušel. Nefunguje. WhatsApp oficiálně tablety ani nepodporuje (ale funguje tam). Jenže vždycky, když dojde k připojení z nového zařízení je třeba účet potvrdit a tím se zruší připojení na předchozím zařízení.Možná by to šlo oblbnout na rootlém zařížení, že by se aplikaci telefon i tablet hlásily jako stejné zařízení. Ale to je už vyšší dívčí.

Taková funkčně lepší varianta WhatsAppu je Telegram(.org), ale tam zase nejsou lidi...

Jo jo, je to tak, omlouvám se. Teď jsem se na to taky podíval a whatsapp jsem použil naposled hodně dávno a když jsem ho teď zkusil spustit v tabletu (tam byl stále z doby dřevní), tak byl nefunkční a po odinstalování už skutečně v Google play pro tablet nebyl. Takže se omlouvám za mystifikaci.

To se pletete. Nefungovalo vám to. Funguje jen a výhradně na jednom zařízení.

naco odpovedas na to co nevies, mudrc sprosty

Ne, nejde. WA je vázán na číslo a to je možné mít jen na jednom zařízení. Takže jde třeba WA dát na tablet místo na mobil, s číslem toho mobilu, ale nemůže být zaráz na dvou zařízeních se stejným číslem.

Díky všem! Teď sem našel na GP:https://play.google.com/store/apps/detailshttps://play.google.com/store/apps/detailstak to večer vyzkouším.Jura

To první je pro případ, že chceš mít dva WhatsAppy na jednom telefonu. To druhé nainstaluje WhatsApp na tablet i když ho nevidíš s Google Play - přitom by mělo stačit stáhnout APK přímo ze stránek WhatsAppu...

OK, díky... škoda ... měl sem malou naději

Včera jsem to řešil se ženy účtem. Jediná šance je asi mít WA v mobilu jako aplikaci a v tabletu jako Web. Na Tabletu WA odinstalovat a pouštět jen jako zástupce na web https://web.whatsapp.com/. Ale je nutno to pouštět v prohlížeči, který má přepínač 'Stránky pro počítač' (pro tuto stránku zapnout), jinak ten web detekuje že jsi na tabletu a nabízí neustále instalaci aplikace z GP. Já to tam mám v Chromu, myslím, že by to měl umět i FireFox, nevím jak standardní webBrowser v tabletech.

Tablet+mobil