» Poradna » Mobily

WhatsApp, Skype

Dobrý den, prosím, poraďte. Nezvoní mi příchozí hovory ani neoznámí příchozí zprávu na WhatsApp a Skype (jen posléze oznámí zmeškané a to teprve po kliknutí na tu či onu ikonu). Pokud mám aplikaci otevřenou, tak to funguje, ale když z ní odejdu, tak se opět nikdo nedovolá. Já volat i psát mohu. Mám Huawei Nova 3i. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Máte nějaký rozumný důvod, zakládat stejný dotaz znovu? Nebo jste zapomněla, že už jste se tady ptala včera??! Tak připomenu https://www.zive.cz/poradna/huawei-nova-3i/sc...

omlouvám se, jsem tu poprvé a když v takové záplavě odpovědích se na moje téma nikdo neozval, tak jsem to napsala znovu - velký problém?