» Poradna » Ostatní

Whatsapp problém

ahoj potřebuju raduposílala jsem video a zprávu přes whatsapp ale mám jen jednu fajfku.kontakt vidím kdy byl naposledy online, profilovou fotku neměl ani před tím, takže blok si nemyslím. čím to může být?díky

Odpovědi na otázku

Kontakt se pravděpodobně s whatsapp nepřipojil. V méně pravděpodobném případě si kontakt zprávu přečetl, ale fajfky se Ti nezobrazily. Jde o chybu komunikace mezi verzemi telefonů a verzemi Whatsapp zejména Iphonů.