» Poradna » Mobily

Whatsapp odesílá sám fotografie

Zdravím, stalo se mi, že se fotografie, kterou jsem obdržel od někoho přes Whatsapp se odeslala sama na několik kontaktů, které mám uložené v telefonu(Huawei 9P lite 2017, Android). Rozhodně jsem je nemohl odeslat já, odešly ve 2 hodiny ráno. Prověření antivirem neukázalo žádnou závadu. Co by mohlo být příčinou? Na některé z těch kontaktů jsem nevolal v poslední době, na jiné ano.

Odpovědi na otázku

Rozhodně se to neodeslalo samo. Udělal jsi to sám ty nebo někdo jiný s přístupem k telefonu.

To v žádném případě. Psal jsem to o sobě, ale ten telefon byl mámy. Ta dávno hluboko spala a byla sama. Nikdo k telefonu neměl přístup. Samozřejmě to bylo to první, co jsem si ověřil.

Jistota je jediná, ten telefon to sám neudělal.

Telefon to dělá sám, že posílá zprávy na whatsup někomu jinému z kontaktů. Já to právě ted řeším, opravdu pozdě večer mi odchází zprávy, které ani nepíšu....

Bohužel to dělá mobil sám, já to ted řeším, píšou mi lidi, že jim posílám třeba ve tři ráno zprávy na whatsup

*whatsapp

Ahoj, máš to nějak vyřešené? Já to právě ted řeším, že se mi samy odesílají zprávy přes whatsup a to brzy ráno nebo večer a ostatní to otravuje. Píše se to samo.