» Poradna » Mobily

WhatsApp nejde přijmou hovor na BT sluchátkách

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 91.0.4472.114

Nejde mi přijmout WhatsApp hovor na BT sluchátkách, hovor ve sluchátkách zvoní, když dám na sluchátkách přijmout hovor tak uslyším potvrzovací tón přijetí hovoru, ale WhatsApp hovor se nepřijme a dále vyzvání v telefonu. Pokud jej přijmu na telefonu a stisknu ve WhatsApp ikonku BT hovor si přepojím přijmutý hovor do sluchátek a jede to jak má.HW: OnePlus 6T, Android 10, BT sluchátka OnePlus Z.Zkoušel jsem i BT sluchátka SONY, a zkoušel jsem i na jiném Android telefonu POCO X3 NFC. Stejně tak jsem zkoušel i příjem hovoru na sluchátku u program ICQ, taky to nešlo vždy jsem musel přijmout na telefonu a poté hovor v BT sluchátkách jede.Je to omezení Androidu, nebo chyba WhatsApp, chyba BT sluchátek nebo dělám něco špatně já? Oprávnění aplikace mikrofon atd. mám povoleny, jinak by nešel ani hovor bez sluchátek. Děkuji všem za věcné rady .

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 91.0.4472.114

Ještě dolním, že běžný telefonní hovor přijmout lze bez problémů na BT sluchátkách a to buď pouhým nasazením sluchátek a nebo pokud třeba poslouchám hudbu tak stiskem tlačítka na sluchátkách.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   |  Microsoft Windows 10 Firefox 89.0

Ahoj,domnívám se, že se nejedná o žádnou chybu a už vůbec ne vážnou.A to z technického principu věci.Připojení různých BT zařízení přes bezdrátový protokol za chodu a jeho následná detekce a propagace v různých hw zařízeních a do jednotlivých aplikací není triviální věc. I když se to může na první pohled méně znalému člověku takto jevit.To, že to korektně funguje u vestavěné aplikace "telefon" není udivující, protože toto si musel optimalizovat a odladit samotný výrobce OnePlus 6T.WhatsApp či ICQ (Messenger) jsou ale externí aplikace, mimo kontrolu výrobců mobilu.Už jen "přesměrování" zvuku do BT zařízení není úplně triviální.Čili buďme rádi, že to funguje alespoň takto. Můžeme se čertit, můžeme protestovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat.Ono, když se připojuje zařízení za chodu, tak se v systému děje spousta netriviálních věcí.Proto si taky spousta aplikací ani v "konkurenčních Windows" neumí poradit s připojením USB televizní karty za chodu nebo jejím následným vypojením (myslím přímo v TV aplikacích s laděním).Někteří uživatelé si to představují, jako hadice s vodou, které můžou připojovat, co hrdlo ráčí.Pozor na to .

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 91.0.4472.114

Squad leader - Děkuji za tvoji odpověď. Věřím, že to jistě není jednoduché nicméně snad nejsem jediný komu by to vyhovovalo. Zajímá mě zda někomu jde přijmout WhatsApp hovor v Android telefonu na BT sluchátkách? Já to ještě vyzkoušel na dalších telefonech Sony Xperia Z3C a Xiaomi Mi2s se starší verzí androidu a tam to také nechodí jak má. Zkoušel jsem i další BT sluchátka a zatím vždy běžný příchozí i odchozí hovor funguje, nicméně příchozí hovor WhatsApp nebo ICQ nelze na sluchátkách přijmout a vyřídit bez dotyku telefonu.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: OnePlus, Hovor, Vyzvání, PřijetíKrálovské námořnictvo testuje umělou inteligenci proti nadzvukovým střelám

Královské námořnictvo testuje umělou inteligenci proti nadzvukovým střelám

** Britské královské námořnictvo se zúčastnilo cvičení Formidable Shield 2021 ** Jeho lodě měly k dispozici systémy umělých inteligencí „Startle“ a „Sycoiea“ ** Ty spolupracovaly s námořníky i mezi sebou navzájem při plnění různých úkolů

Stanislav Mihulka
NámořnictvoVelká BritánieVojenstvíUmělá inteligence
Nastavení vzhledu Windows 11: Vyzkoušeli jsme tmavý motiv a vrátili Start doleva
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 9 notebooků pro studenty

Test 11 true wireless sluchátek s ANC

Jak si vytvořit perfektní domácí kino