» Poradna » Ostatní

WhatsApp na tablete bez SIM karty

Mám tablet Galaxy Tab A bez SIM karty, pripojený len cez WiFi. Neviem spojazdniť WhatsApp. po inštalácii pýta číslo telefónu, ak ho zadám odpojí sa mi na telefóne. Na PC to ide bez zadania čísla, zosníma sa telefónom len QR kód. Ako sa to číslo dá obísť?

Odpovědi na otázku

Nijak momentálně,co se vašeho telefonního čísla týče.Whatsapp podle posledních zpráv pracuje na možnosti mít připojených víc zařízení k jednomu účtu.Ale zatím platí že jeden účet může běžet jen na jednom zařízení.Whatsapp v PC nepočítám,tam se vlastně jen zrcadlí aktivní spojení z mobilu.Pokud byste ale chtěl používat Whatsapp bez spárování se svým telefonním číslem tak to snad zatím jde:https://websetnet.net/cs/použijte-whatsapp-bez-...

Na PC to jde jen ve Win.10 na Android v Tabletu bez SIM to nejde.

Na PC to jde v jakýchkoliv Windows. Provozuje se to v prohlížeči.

No tak přidám ještě Win.8.1

Tak přidej taky W7. A nejspíš by to šlo i na XP

https://web.whatsapp.comti na tabletu v browseru nejede? Přinejhorším by mohl fungovat trik, kdy se použije prohlížeč Opera přepnutý do desktop režimu. Takhle se mi myslím podařilo rozjet bez aplikace i Hangouts.

přihlásit se na skylink live TV