» Poradna » Mobily

Whatsapp historie chatu

Ahoj, potřebovala bych dohledat chaty whatsappu za poslední 4 roky, které jsem již smazala. Další problém je ten, že před 2 roky jsem měnila googel učet a ten původní si nepamatuji.Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Co jsi smazala už nedohledáš a zapomenutý google účet zpět taky nezískáš. Ještě něco?

Tak hledej zálohy, které sis tenkrát dělala. Bez nich se na to nepodíváš.

Obrať se na původního majitele a zakladatele Jana Kouma, mohl by mít tvé zálohy ještě na svých DVDčkách.