» Poradna » Ostatní

Wfi router na gaming

Dobrý den, sháním herní wifi router. Jde mi o co nejlepší ping neboli odezvu ve videohrách. Cena okolo 1500,-kčděkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Na to ma router za normalnich okolnosti zanedbatelny vliv.A pokud Vam jde o kazdou milisekundu, pak zapomente na wifi a tahnete dratem. Pokud o kazdou milisekundu nejde, bohate staci router za polovic a wifi.

PS: A pokud ten dotaz myslite vazne, budete muset dopsat potrebne info. tj. jake rychlosti to ma zvladat (jak rychla je linka do netu..), co za frekvence a wifi ficury podporuji klienti, co se na to vlastne bude pripojovat a co to ma pokryvat.Nicmene drat je drat!

Wifi a herní nejde dohromady, takže kvalitní klasickej router a kabel

- za 1500,- často neseženete ani pořádný router do kanceláře natož něco herního s AC a 3+3 nebo 4+4 MIMO- wifi už jen z podstaty jak funguje nejnižší ping mít nebude-kabel!

Jen jestli ten nb bude umět 4x4 MIMO. A pokud jde o plechovou bednu, tak tu má stejně připojenou kabelem.Čtu připojení kabelem O2, čili asi VDSL. Ping je dán vzdáleností od ústředny a vlastnostmi DSLAMu. Modem ani AP s tím už nic nezmůžou.

Herní si můžeš koupit třeba židli, aby se ti nezapařila pr*el, ale žádné "gaming" routery neexistují Hlavně doufám, že to nehodláš mydlit přes WiFi, ale aspoň se budeš obtěžovat propojit počítač s routerem kabelem, pokud ti jde o co nejlepší stabilitu spojení?

Děkuji za rady, wifi mám připojenou přes kabel, ale jde mi o to, že mám wifi router za 1kč od O2, tudíž nepředpokládám nějakou slávu. A proto sháním něco lepšího. Můžete mi něco doporučit?

Muzeme, az dodate dost informaci.

Proč si myslíš, že ti to k něčemu pomůže? Router jestli ti přidá 1ms, tak to je moc. Ověříš to snadno, připoj se bez routeru napřímo a pak s routerem a srovnej ping.

Jelikoz soude dle projevu problematice nerozumis, PC mas pripojene kabelem, tak to neres... vetsi problem nez toto bude latence te DSL linky a tu neolivnis

Tak zrovna DSL zadne dramaticke latence nemiva..

Zmerene to nemam, ale DSL napr. ve vecerni spicce bylo melo i pri prochazeni webu citelne delsi odezvy.

Wifi máš připojenou přes kabel, takže máš WiFi, a ta prostě má ze své podstaty vyšší pingy.

Pani, vsetci ste vedla"herní wifi router" musi svietit, blikat, musi mat RGB, LSD, LGBT, MDŽ ...a vydavat zvuky duc-duc.

Pokud chceš hustodémonskykrutopřísný gayming wifi router, tak tady jeden je:https://www.czc.cz/asus-rog-rapture-gt-ax110... Ale nebuď zklamaný, až ho zapojíš za ten O2 modem, připojíš se přes wifi a budeš mít horší latence než když to zapojíš rovnou kabelem, který sice nijak hustě nevypadá, ale žádné odezvy nepřidává a je stabilní.

Tak to je krasavec

Nejenom, že má hned 8 vocasů, každý s dírou ve tvaru vagíny, má i LGBT podsvícení a další gayming vychytávky (=pičoviny). Co více si přát?

... třeba WPA3? ... nemá ... /WPA2 už bylo prolomeno/...

Šifrování zpomaluje hraní, gaymři mastí hry bez zabezpečení.

... a ochraňují je cracky ...

Sakra, sem na to mrkl co je to za nádheru a Facebook už chce abych si to koupil (reklama)

Tak mrkni ještě na příslušenství, ať máš na FB na co koukat. Zde je sada nástavců na antény, které zvyšují gayming prožitek o 200 %:https://ebay.to/37Crhjl