Western digital caviar VS samsung F1

co bude lepsi do nove sestavy

Western Digital Caviar GP WD6400AACS - 640GB SATA II
nebo
Samsung Spinpoint F1 HD642JJ - 640GB SATA II

pripadne napiste lepsi hdd do ceny 1700 kč diky

Odpovědi na otázku

Jinak. WD6400AAKS vs. HD642JJ. Pokud tedy jdeš po výkonu. A mezi nimi si můžeš hodit korunou, protože jsou na tom +-stejně.

Mám dva naprosto stejné (revizí i firmwarem) WD6400AAKS. Jsou celkem rychlé. Jeden je bez vibrací. Druhý lehce rozvibruje celou skříň. Takže koupě tohoto WD je tak trochu loterií..

U Samsungu je to to samé, to si nevybereš.

Samsungy uz jsou takove, Westerny ne, ale nekdy se to projevi jako vada, ale muzes to vyreklamaovat, sel bych do WD.

Ja by som kazdopadne bral ten Samsung F1.

WD je podle testů rychlejší a navíc Samsungy obecně (nemyslím teď řadu F1) mají ze všech výrobců HDD nejvyšší počet reklamací.

Ja by som tiez Samsunga nebral. Stary dobry Western Digital je znacka.

Stary dobry WD som mal dva a oba som reklamoval.

Pouzivam PC 11 rokov. Mal som kadeco - IBM, Seagate - (vyrabaju sa aj tiche?) a WD. Teraz ich mam v kompoch 10 kusov. Za cely cas som nijaky nemusel reklamovat. Co s nimi ludia robite?!!