» Poradna » Ostatní

Wellness pobyt u Litomyšle?

Letos v létě jsme strávili týden dovolené na wellness pobytu v Konstantinových lázních.
Bylo to celkem fajn. Letos bychom chtěli něco podobného, ale vzhledem k našemu dalšímu programu by se nám hodilo, kdyby se něco podobného nabízelo někde poblíž Litomyšle nebo Svitav. Nevíte o něčem?

Odpovědi na otázku

Yarda - tvůj dotaz zadán do strejdy gůggla a ejhle
http://www.google.cz/search...

Pokud by tam strejda Gůgl osobně byl, rochnil se v lázeňském bazénu a byl spokojen s ubytováním a stravou, tak by nám jeho doporučení stačilo.

VZDYT wELLNES NENI NIC jineho nez sauna + lazen ? vy tam jezdite na dovolenou ? Wellness je mysleno tak ze to je predevsim pro sportovce po narocnem vykonu + solarko + bahnova, medova, cokoladova lazen
jakuzza (ne japonska mafie, ale bazenek s bublinkama)

tak jdete na 5 hodin do bazenu + do studeny vody + do pary a bude to mit stejnej efekt , a mate to zadarmo (skoro

Dobrý den, zkuste mrknout na http://www.pobytyvcesku.cz/romanticke-pobyty, mají poměrně širokou nabídku a snadno se tam vyhledává. S manželkou jsme s nimi na několika pobytech už byli a vždycky bylo všechno ok. :)