» Poradna » Ostatní

Welcome to The Game II: Chyba v menu

Dobrý den.Koupil jsem si na steamu hru, jménem Welcome to The Game 2 a mám menší problém.Když jsem hru poprvé hrál, tak fungovala, ale poté mi spadla a když jsem ji zapl znovu, tak chybělo main menu.Tedy více konkrétně, nebyli zde žádné tlačítka, přes které jsem se mohl dostat buďto do nastavení, anebo hru vůbec začít hrát. Nevíte co s tím ?Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Víme, zajít si za psychiatrem a nechat se otestovat na sklerózu.https://www.zive.cz/poradna/welcome-to-the-ga...

Myslím si, že chyba se vždy může stát. :)Každopádně děkuji za radu u původního postu. :)