» Poradna » Programy

Welcome to the game II Bug s rozlišením, špatně ořízlá hra....

Zdravím, mám hru WTTG2 a když jsem ji poprvé pustil byla v pořádku, ale pak jsem se vloudil do nastavení a při mém zbrklém klikání na detail grafiky jsem překlikl i rozlišení a hra se mi ořízla tak že nemohu kliknout na options :DDD .... reinstal nepomohl, na steamu do launch opt. "w-xxx h-xxx" taky ne ... :D děkuji mnohokrát//SKIT

Odpovědi na otázku

Nevím co je WTTG2 , ale problém bude podobný jako kdekoliv jinde. Reinstal nemusí odebrat uloženou konfiguraci hry. Chce to najít adresář kde si to ukládá konfigurační soubory a ty buď upravit ručně a nebo vymazat. Tím by se mělo nastavení znova obnovit do defaultního rozlišení.

WTTG2= Welcome to the game 2 :D ....ten config té hry není bohužel ve složce té hry ani v nějakém té "odkládací" složce kde jsou smazaná data hry....

Ve složce s hrou to často není. Je to někde v dokumentech nebo složce mygames apod. Tam to musíš najít. Tady to za tebe nikdo nenajde, zvlášť pokud ani nevíme jaký máš os.

Jak jsem již říkal, po hledání configů WTTG2 jsem smazal asi 8 souborů a problém je stejný

Stačí najít místo kde je uložený config a smazat ho.

Smazal jsem vše co neslo název config a problém setrvává...

Hľadaj slová spojené s hrou v registroch a pomaž ich

Bug vyřešen ve hře, v menu setrvává, to ale nevadí.. .:D vyřešeno tak, že jsem mačkal alt+tab tak dlouho, dokud se nepřeplo rozlišení samo :D nevím jak jsem to provedl :D /dík za pomoc