» Poradna » Web a internet

Wedos

UPOZORNĚNÍ:Doména nevyužívá žádný z našich nameserverů. Jestli chcete využívat naše DNS, je nutné si nastavit alespoň jeden náš nameserver u domény v registru domén.můžete mi napsat navod jak to mám zprovoznit ten nameserver

Odpovědi na otázku

1. Máš tam napsáno, co máš udělat: "je nutné si nastavit alespoň jeden náš nameserver u domény v registru domén" tak nechápu co řešíš a proč řešíš nějaké zprovoznění nameserveru.2. Wedos má zákaznickou podporu, tak to řeš s ní.

to jsi mu pomohl kretene

Já potřebuju vědět, ale jak? mám udělat ten nameserver

Nameserver dělat nemusíš, ten už tam je :)Musíš ho tam jen nastavit a je hotovo.