» Poradna » Web a internet

Wedos - sleva 50% - vypršet hosting?

Zdarec komunito,mám jeden menší web, který běží na Wedosu. Teď mi přišla faktura na prodloužení (nějakých 330,-). Jelikož jsem student, tak je každá koruna dobrá. Chtěl jsem použít jejich 50% slevu pomoci kuponu WEDOS50, napsalo mi to, že to není určené pro prodloužení.Rád bych se zeptal, jestli někdo má zkušenost s tím, nechat webhosting doběžet a pak objednat úplně nový se slevovým kupónem. Jestli to jde takhle "obchcat". Vím, že to je asi zmrdárna, ale i tak mě to zajímá.Taky chápu, že budu muset předělat DB servery, nastavení, export obsahu a pak import do nové DB, ale to už jsou maličkosti které zaberou půl hodinky.Díky

Odpovědi na otázku

To ani nebudeš muset. Zazálohuješ si co potřebuješ, necháš to doběhnout, oni ti ten hosting zruší a ty si druhý den objednáš nový. Jinde to moc nefunguje, musíš na to i s novou identitou, ale Wedos to jsou takoví zoufalci že tam to klapne. Akorát nevím co to máš za hosting za 330,-, mi tam u nich dobíhá (a jdu pryč, protože to je fakt katastrofa) jeden a za ten jsem dva roky po sobě dával 90,-/rok na základě nějaké stupidní soutěže o nějaké dresy či co. Prostě jsi tam hlasoval pro nějaký fotbalový klub od vás z dědiny a dostal jsi slevový kupon na hosting ..... a dívám se že to funguje ještě i teď - https://dresy.wedos.com/Od nich prchá tolik lidí, že už neví jak si je udržet, tak to dávají fakt skoro zadarmo ...

A nebo je to možná úplně naopak - konkurence je tak zoufalá, že se pouští do těchto pomlouvačných kampaní...

Mi je celkem putna co říká konkurence, na to co jedna paní povídala a co na Živě napíšou já moc nedám, mě zaímají jen a pouze názory uživatelů a ty jsou prostě takové jaké jsou ...

Jo, oni zákazníci wedosu (uživatelé) vědí, že od wedosu prchají zákazníci. Hm... a Grill staví nový datacentra o 106 asi proto, že nemá, kdo by u něj hostoval Nejspíš tam potom plánuje pěstovat houby asi...

Podle fotky vypydáš že už bys mohl mít celkem rozum ... mno, zdání klame někdy. Oni zákazníci Wedos, vědí, jak dobře jejich služby fungují troubo, ne že od Wedos prchají zákazníci a protože fungují jak fungují, tak odcházejí. Nesnaž se být za každou cenu vtipný a zjisti si fakta, jsou volně dostupná.Mno a ta datacentra ... budeš se divit, ale ty o množství zákazníků kteří u jakékoliv společnosti hostují svůj web, neříkají zhola nic, to je divizna. co?

Ty kráso, člověče díky moc, jestli budeš někdy poblíž Brna, máš u mě tři piva :o)

A nechceš raději hosting úplně zdarma?https://infinityfree.net/redir/131945

no pro jistotu, lama asi nebudeš - doména může klidně zůstat u WEDOSu (nebo zaparkovaná kdekoliv jinde) - přesměruješ ji na servery infiniti.Jediné, málo příjemné omezení jsou emaily (nelze použít prakticky nic jiného, než Webmail), ale ty můžeš (konec konců) provozovat kdekoliv jinde - třeba na seznamu ( https://mojedomena.seznam.cz/ ) - kde je omezení na 10 schránek.

Dal jsi zbytečně moc dlouhej link https://infinityfree.net/

Kdyby chtěl hosting "úplně zadarmo", tak si ho zařídí u toho Wedosu ... ony ty freehostingy stojí za ho*no u všech providerů úplně stejně ... další divizna bude když ti řeknu, že ti zadarmo nikdo nic pořádného nedá, což už doufám pochopil každý kdo to to s webem myslí vážně a nepotřebuje jenom vystavit jídelní lístek svého hladového okna, protože to je tak maximum k čemu je ten Tvůj "free" hosting dobrý ...

U Wedosu je freehosting jaksi nepoužitelný, protože je bez php, bez databáze, bez ftp atd. ...Naproti tomu freehostingy jako zikum, infinityfree a podobné, jsou jakž takž použitelné. I když třeba teď měl zikum free asi 6 denní výpadek. Vadí to v případě webů určených na freehostingy? Nevadí, například mně ne a to mám web na zikum: http://krakatoa.www3.cz/a testovací weby třeba i na infinityfree.Tazatel psal: "Jelikož jsem student, tak je každá koruna dobrá." Jestli tam nemá business, což určitě nemá, to by pár korun na hosting měl a neřešil je, tak naprosto stačí kdejaký funkční freehosting (já osobně používám php5.cz a free zikum, na infinityfree mám sice jeden založenej, ale pořádně jsem jej ještě netestoval).

To že Tobě něco nevadí neznamená že to nevadí někomu jinému. Šestidenní výpadek je přesně to, co dělá frehosting freehostingem a problém Wedosu je, že u nich se tak chová i placený hosting. Bohužel mají to tak reklamně ošéfované (ty plky o datacentrech a proč jako mohou nabízet hosting za 90,- ročně) že jim na to kdekdo naletí, jak je vidno zříti. Ten Tvůj textový "web", by běžel i v nějakém starém telefonu nebo tabletu, ten nikde hostovat nepotřebuješ ...

1. Pokud to někomu vadí, tak to nebude web určený na webhostingy. A já psal: "Vadí to v případě webů určených na freehostingy? Nevadí..."2. Já ti komentoval freehosting, tak pod mým příspěvkem nemusíš komentovat placený hosting na wedosu. A komentoval jsem rozdíly freehostingu jako infinityfree a toho free na wedosu jako reakci na toto: 'Kdyby chtěl hosting "úplně zadarmo", tak si ho zařídí u toho Wedosu'3. Můj textový web by opravdu běžel na čemkoliv, protože je jednak nenáročný (preferovaný obsah a forma minimalistická), jednak je v rámci možností až na nějaké drobnosti optimalizovaný na výkon a jednak není navštěvovaný třeba tak jak google, že... A ono to ani tak není o tom i v případě takového vyladěného webu, že by to na tom třeba tabletu jet nemohlo, ono je to o tom, mít někde to zařízení, o které by se člověk musel starat, žralo by elekřinu, vyžadovalo by určité technické podmínky (připojení k internetu, veřejnou ip)...oproti tomu na freehostingu vytvořím účet, nahodím tam web a starat se o přístupnost webu nemusím.

Ukaž mi prosím, jak se hostuje web ve starém telefonu s veřejnou IP adresou a datovou dostupností. :D :D :D :D :D

Pokud ti připadá částka 330Kč / rok moc ,tak hledej . I pro studenta je to 27,50/měsíc, což je necelé jedno pivo.Možná najdeš něc levnějšího, ale otázka zní poměr cena/kvalita.

Většina slevových kuponů u wedos je jen na nové služby (při akci se dá získat sleva i 99% pro nejrychlejší a 75% pro běžně rychlé). Jinak slevy na prodloužení se objevují jen párkrát do roka a to nejčastěji do 30%. Všechny slevy shromažďuji na http://wedosslevovykupon.cz/ a to i na krátkodobé akce.

Zdravím, pokud by někdo chtěl, tak mám 50% slevový kupón na hosting. Já to nevyužiji, tak třeba to někomu pomůže : WN150LCYZX

Řešení "nechat propadnout hosting a pak objednat novej se slevou 50%" je teoreticky možný, ale zamyslete se, jestli se to vyplatí vzhledem k času, který strávíte nad migrací. Možná by bylo lepší ten čas věnovat něčemu, co na ten hosting vydělá a né tady vymejšlet, jak to obejít a ušetřit 250 Kč za rok. Kolik blbostí za 21 korun si koupíte za měsíc? Pokud to ale chcete podstoupit, tak je to Vaše volba - sleváče na https://wedos-slevy.cz . Čao