» Poradna » Web a internet

WebP

Zničeho nic můj oblíbený photo art server ze kterého stahuji obrázky (inspiraci) začal nabízet stahování (tedy klik na obrázek, uložit jako) pouze ve formátu .WebP Týká se to jenom prohlížeče Chrome, přes ostatní např. Internet Explorer vše funguje dosavadním způsobem. Tedy obrázek se stáhne ve formátu .JPEG nikoli .WebP . Mě zajímá můžu jako uživatel v prohlížeči ten formát zakázat a stahovat jako dřív ?

Odpovědi na otázku

Chromýho nepoužívám, ale nepadlo tě hledat nějaký doplněk typu 'Save Image as ...'?

To víš že napadlo a už ho mám! Ale je to doplněk, zátěž pro ram, však to znáš :/ Proto jsem sepsal tento dotaz a byl maximálně konkrétní. Sice ne úplně k věci ale za odpověď moc děkuji.