» Poradna » Programy

Webový prostor

ČUS, chtěl bych se vás zeptat:Mám své webové stránky (na www.wz.cz) , kde mám cca 50MB prostoru. Bohužel mi toto místo nestačí, tak jsem si zařídil  "úložiště" (taky na www.wz.cz), kam svá data (fotky, popisy...) ukládám. Nicméně je prý zakázáno takováto podobná úložiště zřizovat.  Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži, když mi všechna data bez upozornění smazali - skutečně šlo pouze o nekomerční web s fotkami. Chtěl jsem se proto zeptat. Nevíte o nějakém free webovém prostoru cca 100MB, kam bych mohl například své galerie fotek zveřejnit a nebylo to v rozporu s pravidly? Klidně i zahraniční... normálně přes FTP...Díky M.

Odpovědi na otázku

Skus na www.ic.cz

www.xhosting.cz

dám ti 100MB třeba i 150MB!!! ICQ 343606609

Kdyby sis chtěl cvaknout, tak za 200kč za rok je www.kgb.cz - 200MB prostoru a 3 subdomény