» Poradna » Web a internet

Webové stránky u Safari se načtou a hned "spadnou"

Dobrý den, mám takový problém s internetem v Macbooku přes Safari..jakmile otevřu konkrétní stránky - ihned spadne celý internet - všechny stránky a nahlásí mi to chybu ve smyslu "Neočekávaná chyba...", zkoušela jsem restartovat a updatovat na nový IOS, ale nic nepomohlo. Zpočátku mi to dělala pouze jedna konrkétní stránka, teď se mi to občas stává I u FB a někdy i na ostatních stránkách. Nevíte, co s tím ??

Odpovědi na otázku

I v Nizozemí mají servisy.

Bohuzial neviem poradit.Co ale viem je, ze Macbooky nepadaju, nekazia sa a funguju na 100%. Je to uricte Macbook, nie je to nejaka haraburda s Widlami(tak to tusim ty jablckari nazyvaju).:DMusel som.

100% Apple MacBook a evidentě bezchybné nejsou :)