» Poradna » Programy

Webmail - MS exchange

Zdravím, obcas se potrebuju pripojit na pracovní mail z webu. Jako prohlížeč mám FF. Problém je v tom, že rozhraní není plnohodnotné jako u IE a když vytvořím nebo odpovím na mail, tak formátování je pak jak kdybych to psal na psacím stroji.
Neexistuje pro FF nějaký plugin? Nic se mi nepodařilo najít...

Díky

Odpovědi na otázku

Dobrý den, Exchange 2010 již nabízí plnohodnotné služby OWA i pro Mozilla Firefox (plnohodnotné rozhraní jako v IE).