Webkamera

Dobrý den, koupila sem si webkameru "IC usb mini webcam with audio" a nemůžu k ní nikde na netu najít software, mám xpéčka. Děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

Pod timto nazvem se skryva nepreberne nozstvi kamer. Chce to presny TYP, nejaka cisla. p.s. Drivery byvaji vetsinou soucasti baleni.

Já vím, ale jediné co je na obalu je to, co sem již zmiňovala, nic víc tam není, pak pouze rozlišení, systém a podobně... driver tam bohužel nebyl, což jsem se také podivila, a proto jsem myslela že se ovladač sám nainstaluje, nenapadá vás ještě něco co s tím.??díky