Webkamera ukládání dat do cloudu

Dobrý den,Má někdo zkušenosti realné zkusenosti z webkamerou umožnují ukládání dat do cloudu výrobce ideálně na omezenou dobu zdarma. Co jsem pročítal recenze tak všechny dnešní kamery mají sice položku cloud ano, ale většinou je v tom nějaký háček typu regionálního omezení. Pokud je toto omezeni jenom dle vybraného regionu v SW tak to není problém, pokud by to bylo dle geolokace IP tak to půjde obejít dost obtížně ☹

Odpovědi na otázku

A to je takový problém dát do kamery SD kartu? Než spoléhat na nějaký cloud, který může mít kdykoliv výpadek a spoléhat na stabilitu internetového připojení...

A není lepší ukládat data lokálně + cloud? Pak nehrozí, že člověk o data přijde...

Ano, dvojí ukládání by bylo nejlepší, ale jen cloud je nesmysl.

Princip cloudu je v tom ze se na data z kamery clovek dostane i pokud je kamera za NATem a to odkudkoliv. Pokud se chci podivat na data napr z dovolene a zkontrolovat si jak vypada prostor ktery kamera hlida tezko si necham poslat SD kartu ceskou postou

tak podívat se přes mobilní aplikaci můžeš prakticky u všech těchhle kamerek. To je zadarmo. Dokonce ti to může posílat notifikace když se tam něco hne. Ale ty ses ptal na ukládání dat a ne na koukání z dovolené...

Ale ty jsi nepsal o zprostředkování spojení z neveřejné IP, ale o ukládání dat v cloudu. To jsou dvě naprosto nesouvisející věci.

ty hlavne presne nevies co znamena slovo "cloud" a ze sa pod nim moze skryvat vela veci. 1. to nieje webkamera ale IP kamera. 2. v "cloude" ziadne data nemas, nas ich vo vlastnom NVR. 3. NVR spojis s internetovym uctom na servroch vyrobcu a on ta presmeruje na to tvoje NVR aj ked si za NATom

no nektery ty vyrobci tam opravdu nabizi ulozeni videi do svyho cloudu (datovyho uloziste). Ale nikdy to neni zadarmo, resp. treba nejaka doba jo, ale je to podmineny zaplacenim dalsiho obdobi. Mozna myslel tohle.