Webkamera problem zvany Glitch

Zdravim. V poslednej dobe mam problem s Webkamerou. Dlho som ju nepouzival a znova po naistalovani zacala robit Glitch alebo Flickering. Nastavoval som podla roznych forach kde sa snazili tento problem vyriesit zmenou USB, prainstalovania ovladaca, odinstalovania ultilitky, vypnutim setrenia energie, bohuzial nic nezabera robi to cez ultilitku ako aj cez OBS. Ak sa niekto s tym stretol prosim poradte. Webkameru mam HD Pro Webcam C920. Moje aktualne nastavenia:https://prnt.sc/r7znvpPrikladam aj video:https://www.twitch.tv/videos/558135295

Odpovědi na otázku

Ja by som hľadal chybu v ovládačoch grafickej karty.

To je nesmysl...

To hledáš marně, protože tohle je evidentně hardwarová závada kamery, nejspíš přímo samotného obrazového čipu. Ověříš to snadno otestováním kamery na jiném počítači

No skusal som kameru u svagra a slape bez problemov takze bude problem niekde u mna. Musim zistit kde.

Nebylo to třeba jen tím, že než jsi to přenesl, tak byla nějakou dobu odpojená? Tohle opravdu nevypadá na softwarový problém.

Co tak zkusit nějaké default nastavení grafické karty, pokud to jde.

Možné příčiny jsou dvě.1) HW problém v kameře2) SW problém s ovladačiTedy za mě bych tu kameru vyzkoušel s jiným PC. Ideálně jestli to teď máš na win10, tak to vyzkoušet na win7. Nemusíš vysílat, stačí když si ověříš že v dodané aplikaci je to na druhém PC v pořádku a nebo je to i tam takhle rozesratý.Pokud bude problém i tam, tak to je v kameře a asi to nevyřešíš.Pokud to tam bude OK, tak je to "jen" problém v SW, jenže odhalit příčinu je často dost zapeklité. Občas není jiné řešení než nová a čistá instalace OS a hned po nainstalování OS vyzkoušet tu kameru a ověřit si zda je to OK. Pokud je, tak tam postupně instalovat další bordel aplikace, až pak někdy zjistíš že ti to něco nabořilo a ten obraz se už kurví.

Nargon, ty sa tu hráš na debila? Alebo len nečítaš celú diskusiu? Deň pred tvojim príspevkom písal, že to skúšal u švagra na inom PC a išla mu v poriadku.Chlape, kedy konečne urobíš odinštaláciu ovládačov grafiky, možno cez DDU a neskúsiš tam dať inú verziu ovládačov grafiky???

To som urobil nepomohlo to

Ale nie poslednú verziu. Tie mrvia. Skús nejaké staršie verzie ovládačov.

Ale uz prestan s tou nvidiou ostatni streameri pouzivavu tu istu webku a urcite si ovladace pravidelne aktualuzuju tak mi nehovor ze hravaju na 100 rocnych driveroch len aby im slapala jedna webka a pritom sekala hra!

U svagra som to skusal ma ten isty nvidia ovladac aktualny ako ja a mu to islo bez problemov.

Tak máš problém s pripojením cez USB. Skontroloval by som režim USB. Ak máš teda v poriadku USB driver na tú webku.