» Poradna » Notebooky

Webkamera naruby ?

Zdravím, mám notebook ASUS PRO5DIP (základní deska K50IP).Když jsem volal s kamarádem na skype, měl jsem svůj obraz webkamery vzhůru nohama.(Windows 8). Myslel jsem, že ovladač není podporován OS, tak jsem to zkusil na W7, kde to bylo stejné. Takže jsem skončil na XP a pořád to samé. I v ovládacích panelech, když zapnu náhled webkamery, pořád je vzhůru nohama. Nevíte někdo, čím to je?Je možný, že by to při montáži dal nějaký Číňan obráceně?

Odpovědi na otázku

Už jsem tady někomu odpovídala, asus má webku danou obráceně, musíš tam ze stránek asusu nainstalovat správný ovladač pro webkameru, jsou tam 3. Musíš vyzkoušet který je ten správný, zadej tam název počítače, pak se to otočí, jinak to nejde.

Asus tam ty kamery montuje obráceně. Asi se mu tam lépe natahují kabely, nebo co. Každopádně když si stáhneš správný oficiální ovladač, tak ten to korektně obrátí a vidíš to OK.